دوره راه اندازي كسب و كار اينترنتي

 کسب و کار اینترنتی - راه اندازی کسب و کار اینترنتی - محسن ارژنگ
“کسب و کار اينترنتي” بعنوان یکی از فناوریهای نوین در کسب درآمد همگان را نسبت به خود کنجکاو کرده است.
در این شیوه از کسب و کار شما تنها به یک رایانه و ارتباط با اینترنت بعنوان سرمایه اولیه نیاز داشته و می توانید بواسطه قدرت خلاقیت خود نماینده یک شرکت چند ملیتی در کشور خود بوده و اجناس آن را بفروش برسانید و یا برعکس محصولات و خدمات خود را در کشورهای دیگر معرفی کنید و یا اینکه با داشتن ایده ای ناب به جای آنکه خود را درگیر پیدا کردن محلی مناسب برای فروش محصول خود کنید به راحتی از اینترنت برای فروش محصول خود به مشتریان بالقوه استفاده نمایید.
در دورانى كه ديگر كمتر از معجزه اقتصاد نوين ياد مى شود، هنوز هم افرادی در جهان وجود دارند که با نوآوریهای خود چشم همگان را به خود خیره می کنند. طى دهه نود میلادی چنان اقتصاد نوين همه كس و همه چيز را متوجه خود ساخت كه جهانیان باور كردند به زودى ساختارهاى سنتى اقتصاد و صنعت تحت تاثير آن بسيار كمرنگ و كم رونق خواهند شد. رشد سرسام آور اينترنت و شركتهاى نوپاى اينترنتى حتى نوعى فرهنگ جديد را در بين مديران و فعالان اقتصادى ايجاد كرد.
شاید باور نکنید ولی بسیاری از تجارت های موفق دنیا تنها از یک سرگرمی و کار پاره وقت بنیانگذاران آنها بوجود آمده است.
بنابراین دور از ذهن نیست که با شکل گیری یک ایده ناب در ذهن شما شاید روزی یکی از شرکتهای غول پیکر دنیا به نام خودتان ثبت شود; به شرطی که از اطلاعات کافی و به روز دنیا آگاهی داشته باشید.
اگر به دنبال شروع یک تجارت شخصی هستید که تنها بواسطه قدرت خلاقیت و پشتکار بتوانید زندگی کاری و شخصی خود را ارتقا دهید این دوره می تواند ابزار لازم را در اختیار شما قرار دهد.
تحول را از امروز آغاز کنید!
دوره ” راه اندازی کسب و کاراینترنتی ” که تا بحال بیش از 50 دوره از آن در ایران برگزار شده است میتواند شما را در آغاز یک تجارت شخصی از مرحله ایده پردازی تا فروش در فضای مجازی یاری نماید.
نکته ای که در نظرسنجی بیش از 80 درصد دانشجویان این دوره مشهود بوده این است که مطالب تدریس شده نه تنها به موفقیت در کسب و کار اینترنتی می انجامد بلکه شرکت در این دوره توان و شم اقتصادی آنها را افزایش داده است.

مدرس : محسن ارژنگ
مشاور برندسازی و مبتکر دوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی

3 دیدگاه

 • فرزانه نوروزی / 26 ژوئن 2015 در تاریخ 4:01 ق.ظ

  باسلام

  عذرمیخوام جسارتا میشه بفرمایید شهریه این دوره چقدر میشه ؟ لطفا

  باتشکر

  پاسخ دادن
  • admin / 26 ژوئن 2015 در تاریخ 8:20 ق.ظ

   سلام

   دوره بوت کمپ کسب و کار اینترنتی : 600 هزارتومان – دو روزه . در فروشگاه آنلاین رسانه اطلاعاتش هست

    

   با تشکر

   پاسخ دادن
 • mehdi / 17 جولای 2015 در تاریخ 8:31 ب.ظ

  سلام

  ایا این دوره باز هم برگزار می شود؟ و قیمت جدید ان؟

  پاسخ دادن